Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*CONSUMABILE-Anse inoculare calibrate sterile, 1 µl, cod C22LD1001-EXP.2019.08
- Număr anunț
- DA22767937
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228 RON
- Valoare atribuită
- 228 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 12:18
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 16:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
228 RON
din 228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro