Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace biopsie prostatica 18G, 20 cm
- Număr anunț
- DA22751159
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.700 RON
- Valoare atribuită
- 1.700 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 07:23
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 06:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.700 RON
din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro