Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale- CONF ANUNT ADV 1066223 - VP PROTETICA DENTARA -

Număr anunț
DA22741488
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,60 RON
Valoare atribuită
328,60 RON
Data publicării
03.04.2019 09:15
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,60 RON

din 328,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.