Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie produse agoalimentare

Număr anunț
DA22758860
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
Furnizor / câștigător
IMDIA SRL (CUI RO15884509)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.376,28 RON
Valoare finală
4.271,90 RON
Data publicării
04.04.2019 13:39
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.