Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,8% sub estimat
Furnizare alimente
- Număr anunț
- CN1010835
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.981.988,64 RON
- Valoare atribuită
- 10.239.489,12 RON 26,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1058001
- Termen limită
- 23.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 080-191456
- Documentație de atribuire
- DF1046272
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1046272.pdf
- Sectiunea II Caiet de sarcini.docx.p7s
- Sectiunea III formulare.docx.p7s
- Sectiunea IV Model AC si CS-produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 10.239.489,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BACANIE | — | Alexgold Distribution SRL | 1.237.175,52 RON |
| 2 | CARNE SI PRODUSE DIN CARNE | — | Alexgold Distribution SRL | 3.937.020 RON |
| 3 | LEGUME FRUCTE | — | Alexgold Distribution SRL | 1.577.272,80 RON |
| 4 | LACTATE | — | RAVA COMEX | 3.122.980,80 RON |
| 5 | CONSERVE | — | Anulat | — |
| 6 | PAINE | — | AGROSEMCU | 365.040 RON |
| 7 | DULCIURI | — | Anulat | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROSEMCU SRL CUI RO15501204
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL CUI RO 26521290
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAVA COMEX S.R.L. CUI RO 6969703
Valoare atribuită
10.239.489,12 RON
din 13.981.988,64 RON estimat
26,8%
Adjudecat la 73,2% din estimat · economie 3.742.499,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.