Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE SI PROD.CARNE

Număr anunț
DA22756419
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,08 RON
Valoare atribuită
313,08 RON
Data publicării
04.04.2019 11:56
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,08 RON

din 313,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.