- Număr anunț
- DA22763225
- Autoritate contractantă
- Comuna Balasesti (CUI 4412217)
- Furnizor / câștigător
- GINGHINĂ TONEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 31936464)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.240 RON
- Valoare atribuită
- 2.240 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 09:00
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.240 RON
din 2.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro