Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22762155
Autoritate contractantă
Comuna Costesti (CUI 2407559)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,69 RON
Valoare atribuită
247,69 RON
Data publicării
04.04.2019 17:22
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,69 RON

din 247,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.