Ofertă acceptată Cumpărare directă

DAS CRESE DIVERSE ALIMENTE 28582-04.04.2019

Număr anunț
DA22761693
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA - PRIMARIA MUNICIPIULUI VASLUI (CUI 34449544)
Furnizor / câștigător
FILVAS SERVCOM SRL (CUI RO17975603)
Cod CPV
15831000-2 · Zahar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,55 RON
Valoare atribuită
612,55 RON
Data publicării
04.04.2019 15:54
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,55 RON

din 612,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.