Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE ALIM 6

Număr anunț
DA22760279
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 BISTRITA (CUI 29873429)
Furnizor / câștigător
COSBIA IMPEX SRL (CUI RO7355744)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825,20 RON
Valoare atribuită
825,20 RON
Data publicării
04.04.2019 14:39
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

825,20 RON

din 825,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.