Ofertă acceptată Cumpărare directă

Strudel cu mere 80 g

Număr anunț
DA22758857
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 12 Zalau (CUI 31989787)
Furnizor / câștigător
SANDANA COM SRL (CUI RO8352738)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,95 RON
Valoare atribuită
123,95 RON
Data publicării
04.04.2019 13:39
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,95 RON

din 123,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.