Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava si coturi

Număr anunț
DA22761476
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
METALURG COMPLET SRL (CUI RO25196973)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000,11 RON
Valoare atribuită
3.000,11 RON
Data publicării
04.04.2019 15:40
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000,11 RON

din 3.000,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.