Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC/DC - SURSA EVITA XL NUMAR DE REFERINTA: 8421079
- Număr anunț
- DA22747453
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.894,55 RON
- Valoare atribuită
- 7.894,55 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:28
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.894,55 RON
din 7.894,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro