Ofertă acceptată
Cumpărare directă
teava inox 26,9x3 mm, TEAVA INSTALATII D21,3X2,3 MM
- Număr anunț
- DA22747378
- Autoritate contractantă
- Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
- Furnizor / câștigător
- METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,32 RON
- Valoare atribuită
- 270,32 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:25
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270,32 RON
din 270,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro