Ofertă acceptată Cumpărare directă

Husa/Huse/Targa/Brancard/Pat/Cearceaf cu elastic 90 x 220 cm- 58 gr/cm2- CALITATE PREMIUM

Număr anunț
DA22759814
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
ADAR UNIC SOLUTIONS SRL (CUI 24677766)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.400 RON
Valoare atribuită
6.400 RON
Data publicării
04.04.2019 14:19
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.400 RON

din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.