Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCALTAMINTE
- Număr anunț
- DA22757039
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Covasna (CUI 9832041)
- Furnizor / câștigător
- INTREP.FAMILIALA KOVACS-KINGS (CUI RO8950960)
- Cod CPV
- 18820000-3 · Incaltaminte pentru sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,81 RON
- Valoare atribuită
- 237,81 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:23
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
237,81 RON
din 237,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro