Ofertă acceptată Cumpărare directă

EPSON T6641 T6642 T6643 T6644 INK CONT 70 ML L100/L200 Black, Cyan, Magenta, Yellow original

Număr anunț
DA22763070
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Ploiesti (CUI 14742948)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,04 RON
Valoare atribuită
235,04 RON
Data publicării
05.04.2019 08:51
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,04 RON

din 235,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.