Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA
- Număr anunț
- DA22757975
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.336 RON
- Valoare atribuită
- 4.336 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:01
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.336 RON
din 4.336 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro