Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor Curbat LED VA Samsung 32", Wide, FHD, HDMI, DisplayPort, Flicker-Free, Alb, LC32F391FWUXEN
- Număr anunț
- DA22755523
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.339 RON
- Valoare atribuită
- 1.339 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 11:21
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.339 RON
din 1.339 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro