Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator, folie documente-CICE

Număr anunț
DA22728993
Autoritate contractantă
ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,46 RON
Valoare atribuită
146,46 RON
Data publicării
02.04.2019 08:03
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,46 RON

din 146,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.