Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,6% sub estimat

HARTIE COPIATOR SPEEDY 5*500C,80G/MP

Număr anunț
DA22707860
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ILFOV (CUI 37449468)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,86 RON
Valoare atribuită
124,56 RON 14,6% sub estimat
Data publicării
29.03.2019 08:50
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,56 RON

din 145,86 RON estimat 14,6%

Adjudecat la 85,4% din estimat · economie 21,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.