Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructie PISCINA PUBLICA CU DEVERSARE 14m x 7 m

Număr anunț
DA22761690
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
Cod CPV
45212212-5 · Lucrari de constructii de piscine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397.157,49 RON
Valoare atribuită
397.157,49 RON
Data publicării
04.04.2019 15:53
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397.157,49 RON

din 397.157,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.