Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SR 8934-9:1997+SR ISO 1841-1:2000
- Număr anunț
- DA22760347
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22121000-4 · Publicatii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125,35 RON
- Valoare atribuită
- 135,69 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:43
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,69 RON
din 125,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro