Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bratari identificare nou-nascuti (roz si albastre), insertie carton, 17.5cm
- Număr anunț
- DA22767673
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44 RON
- Valoare atribuită
- 44 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 12:06
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44 RON
din 44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro