Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VDI RACK 4U/600X450 NEGRU
- Număr anunț
- DA22764345
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE COSTESCU ALUNIS (CUI 29032710)
- Furnizor / câștigător
- DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,11 RON
- Valoare atribuită
- 252,11 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 09:51
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
252,11 RON
din 252,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro