Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taxa de mentenantă anuala pentru domeniu .ro
- Număr anunț
- DA22763085
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
- Furnizor / câștigător
- SOFTESS 21 S.R.L. (CUI RO21788662)
- Cod CPV
- 72417000-6 · Nume de domenii de internet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39 RON
- Valoare atribuită
- 39 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 08:52
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39 RON
din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro