Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat

Produse de curatenie

Număr anunț
DA22762226
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC NICOLAE BALCESCU (CUI 4305822)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.879 RON
Valoare atribuită
1.659 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 18:25
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659 RON

din 1.879 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 220 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.