Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA22762084
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIOCHINA (CUI 33557289)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.648,25 RON
Valoare atribuită
1.648,25 RON
Data publicării
04.04.2019 16:58
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.648,25 RON

din 1.648,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.