Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii sonorizare

Număr anunț
DA22762047
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL (CUI RO16442750)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.990 RON
Valoare atribuită
5.990 RON
Data publicării
04.04.2019 16:47
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 18:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.990 RON

din 5.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.