Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare-reabilitare statie de imbuteliere

Număr anunț
DA22761220
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE VITI VINICOLA MURFATLAR (CUI RO2410643)
Furnizor / câștigător
PROIECT IMOBILIAR SRL (CUI 17621916)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.250 RON
Valoare atribuită
27.250 RON
Data publicării
04.04.2019 15:26
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.250 RON

din 27.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.