Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEZINFECTANT IODOMED (BETADINA 10%)
- Număr anunț
- DA22759366
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- COSELI SA (CUI 1974954)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.740 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:00
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.740 RON
din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro