Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat
SURFANIOS PREMIUM - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE
- Număr anunț
- DA22757576
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON 9,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 12:45
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.200 RON estimat
9,1%
Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.