Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii curente la sediul Primariei Comunei Moieciu
- Număr anunț
- DA22765986
- Autoritate contractantă
- Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
- Furnizor / câștigător
- DOBRINPROSPER COMPANY SRL (CUI RO36497483)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.179,53 RON
- Valoare atribuită
- 94.179,53 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 10:57
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94.179,53 RON
din 94.179,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro