Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET STICLARIE LABORATOR
- Număr anunț
- DA22759749
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,50 RON
- Valoare atribuită
- 792,50 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:16
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
792,50 RON
din 792,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro