Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Subler mecanic 0-500 lungime varfuri 200mm, Insize
- Număr anunț
- DA22756760
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI RO24427093)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175,15 RON
- Valoare atribuită
- 1.175,15 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:12
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175,15 RON
din 1.175,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro