Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosoape de maini TIP z si detergent
- Număr anunț
- DA22753928
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- OMCRO SRL (CUI RO14998190)
- Cod CPV
- 33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.080 RON
- Valoare atribuită
- 5.080 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 10:23
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.080 RON
din 5.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro