Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stent batoane verzi; TempSpan C&B - anunt ADV 1066233- VP PROTETICA DENTARA -
- Număr anunț
- DA22741710
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 33133000-1 · Accesorii pentru amprente dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.200 RON
- Valoare atribuită
- 7.200 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:24
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.200 RON
din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro