Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare cartuse de toner

Număr anunț
DA22767311
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
TONER SOLUTIONS SRL (CUI RO27020700)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.375,79 RON
Valoare atribuită
5.375,79 RON
Data publicării
05.04.2019 11:51
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.375,79 RON

din 5.375,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.