Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Laser A4, 40ppm, copy/print/scan color retea/Fax - XEROX WorkCentre 3345
- Număr anunț
- DA22765992
- Autoritate contractantă
- COMUNA ADAMCLISI (CUI 7097998)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 10:58
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.830 RON
din 1.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro