Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner negru pentru XEROX ALTALINK C8030, 8035, 8045, 8055, C8070, 26000 pagini

Număr anunț
DA22763962
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala - Dolj (CUI 24714767)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419 RON
Valoare atribuită
419 RON
Data publicării
05.04.2019 09:36
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419 RON

din 419 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.