Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Generic FX1012A -canon lbp 2900
- Număr anunț
- DA22763276
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- NETROUTING SRL (CUI 29809302)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 09:03
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50 RON
din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro