Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner Kyocera TaskAlfa 1800 TK4105 Katun
- Număr anunț
- DA22762074
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CIOCHINA (CUI 33557289)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363,68 RON
- Valoare atribuită
- 363,68 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 16:56
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
363,68 RON
din 363,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro