Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD SATA3 500GB MCPTF
- Număr anunț
- DA22760034
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- DATAPHONEDIVISION SRL (CUI RO25661164)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211 RON
- Valoare atribuită
- 211 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:29
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211 RON
din 211 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro