Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tableta Samsung Tab S3 T825, 9.7", 32GB, Quad-Core, 4G, Negru

Număr anunț
DA22759307
Autoritate contractantă
OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,79 RON
Valoare atribuită
2.016,79 RON
Data publicării
04.04.2019 13:58
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,79 RON

din 2.016,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.