Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional HP LaserJet M130a
- Număr anunț
- DA22757580
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- GETUSA SRL (CUI RO15818548)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:45
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
980 RON
din 980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro