Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA CANON LASER COLOR MF 633 CDW
- Număr anunț
- DA22752569
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.497 RON
- Valoare atribuită
- 4.497 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 09:27
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.04.2019 06:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.497 RON
din 4.497 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro