Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem desktop PC Dell OptiPlex 3050 MT, Core i3-7100 3.9GHz 2 nuclee, 8GB, 1TB, Linux
- Număr anunț
- DA22749475
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.602 RON
- Valoare finală
- 1.602 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 14:58
- Data finalizării
- 05.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.