Ofertă refuzată
Cumpărare directă
RACITOR ULEI VENTILATOR COD. 107-1308205-65
- Număr anunț
- DA22767192
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI RO27709862)
- Cod CPV
- 34312300-0 · Radiatoare pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.737,50 RON
- Valoare finală
- 8.737,50 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 11:47
- Data finalizării
- 05.04.2019 18:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.