Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,9% sub estimat

DETERGENTI PROFESIONALI

Număr anunț
DA22759854
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.731,77 RON
Valoare atribuită
2.652,30 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 14:21
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.652,30 RON

din 2.731,77 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 79,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.