Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatia verificarea si intretinerea ocazionala a sistemelor de supraveghere video

Număr anunț
DA22767391
Autoritate contractantă
Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
Furnizor / câștigător
VEGA SRL (CUI RO955687)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
05.04.2019 11:55
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.